MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LARİSSA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LARİSSA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LARİSSA SİTESİ

LARİSSA SİTESİ, MERSİN İLİ, ERDEMLİ İLÇESİ, AYAŞ MAHALLESİNDE BULUNMAKTADIR.

LARİSSA SİTESİ, D/400 KARAYOLUNA 100METRE DENİZE İSE SADECE 200 METRE MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

LARİSSA SİTESİ, AYAŞ BÖLGESİNİN EN NADİDE ELİT SİTELERİNDEN BİR TANESİDİR. BU YÜZDEN ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA YAZLIKÇILARIN, TATİLCİLERİN, YERLİ VE ÖZELLİKLE YABANCI ZİYARETÇİLERİNİN AKININA UĞRAMAKTADIR.

LARİSSA SİTESİ BLOKLARI BAKIŞ AÇISI DAĞ VE DENİZ GÖRÜNTÜSÜNE FAZLASIYLA HAKİMDİR. BU YÜZDENDİRKİ HAVA SİRKÜLASYONU AÇISINDAN ESİNTİSİ KESİNLİKLE EKSİK OLMAMAKTADIR.

LARİSSA SİTESİ DAİRELERİ, DUĞU BATI, ÖZELLİKLE KUZEY GÜNEY CEPHELİ OLDUĞU İÇİN FAZLASIYLA KULLANIŞLIDIR FERAHTIR. BU YÜZDENDİR Kİ HANGİ CEPHE VE KATTA OLURSA OLSUN HUZURU YAKALIYACAKSINIZ.

LARİSSA SİTE İÇİ UZUN PALMİYELERİN MUHTEŞEM EŞSİZ GÖRÜNTÜSÜ VE AÇIK YÜZME HAVUZU, KAMELYASI, ÇOCUK OYUN ALANI, ARAÇ OTOPARKI, AKTİF YÖNETİM VE SİTE ÇALIŞANLARI MEVCUTTUR.

LARİSSA SİTESİNDEN ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA HUZURLU BİR BİR TATİL GEÇİREBİLİRSİNİZ. DAİRENİZİ KİRA’YA VERMEK İSTEDİĞİNİZDE VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU SİZLERE HER KONUDA YARDIMCI OLMAYA DEVAM EDİYOR…

LARİSSA SİTESİ ETRAFINDA EN YAKIN OLARAK DİVA HOLİDAY SİTESİ YER ALMAKTADIR.

LARİSSA SİTESİ ÇEVRESİNDE İSE, KAHVALTI SALONLARI, ALIŞVERİŞ MARKETLERİ, BAYAN, ERKEK KUAFÖRÜ, DENİZ KIYISINDA İSE BİRİBİRİNDEN FARKLI LÜKS BALIK RESTORANTLARI YER ALIYOR.

SİZLERİNDE BU GÜZEL, NEZİH SİTEDEN İSTER YATIRIM OLSUN, İSTER YAZLIK OLSUN, NEDEN BİR DAİRENİZ OLMASINKİ.

ERDEMLİ MERKEZDE BULUNAN VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE GÜVENİLİR EKİBİ OLARAK, KONUT SATILIK, KİRALIK, ARSA, TARLA SİZLERE HER KONUDA YARDIMCI OLACAKTIR VE DEVAM EDİYOR.

SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKIN OLUP, ERDEMLİ MERKEZ’DE ERDEMLİ LİSESİ HEMEN YAN TARAFINDA BULUNAN OFİSİMİZE KAHVE İÇMEYE HER DAİM SİZLERİ BEKLİYORUZ.

VİPGAYRİMENKUL AİLESİ.

 

Share