GÜZELLER GÜZELİ LİDO SİTESİ İLE TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN

GÜZELLER GÜZELİ LİDO SİTESİ İLE TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN

GÜZELLER GÜZELİ LİDO SİTESİ İLE TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN

  • Kategori: Genel
  • Yorum Yok
  • Oylama:
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...

GÜZELLER GÜZELİ DİLLERE DESTAN LİDO SİTESİ MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK’TE BULUNMAKTADIR.

MUHTEŞEM DENİZ MANZARALI LİDO SİTESİ DAİRELERİ GENELDE GÜNEY KUZEY CEPHELERİNE OTURTULMUŞTUR. GÜNEY KUZEY CEPHELİ AĞIRLIKLI OLDUĞU İÇİN MELTEM RÜZGARLARI ESİNTİLERİNİ 7/24 ALMAKTADIR. LİDO SİTESİNDE BU YÜZDEN YAZLARI ÇOK SICAK OLSA KLİMALARI KOLAY KOLAY AÇMAZSINIZ. ÇÜNKÜ ESİNTİSİ HİÇ BİTMEZ YAZ KIŞ.

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK BELDESİNDE BULUNAN LİDO SİTESİ AYNI ZAMANDA MERKEZE VE ANAYOLA ÇOK YAKINDIR. MERSİN MERKEZE 43 KM OLUP ARAÇ İLE SADECE 48 DAKİKA SÜRECEKTİR. GÜZELLER GÜZELİ LİDO SİTESİ 4+4 LÜK BİR SİTEDİR. YEŞİL ÇİM ALANI BOL GENİŞTİR. AÇIK HAVUZU MEVCUTTUR. BAHÇESİ ÇOK BAKIMLI DÜZENLİ VE TEMİZDİR. SİTE ÇOK TEMİZ VE NEZİH BİR SİTEDİR. GÜZELLER GÜZELİ LİDO SİTESİNİN DAİRELERİ ÇOK KULLANIŞLIDIR. HER TÜRLÜ YATIRIMA UYGUNDUR. KİRALIK SATILIK VE KREDİYE UYGUNDUR. SİZLERİN DE GÜZELLER GÜZELİ LİDO SİTESİNDEN NEDEN BİR YAZLIĞINIZ OLMASIN Kİ? TÖMÜK LİDO SİTESİNİN BAKIŞ AÇISI DENİZE HAKİM OLDUĞU İÇİN ÖNÜNÜN KAPANMA GİBİ BİR SORUNU YOKTUR. GÜZELLER GÜZELİ LİDO SİTESİNİN AYNI ZAMANDA OTOPARKI MEVCUTTUR. 7/24 GÜVENLİĞİ GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞANLARI VARDIR. GEREK YURT İÇİNDEN GEREK YURT DIŞINDAN ZİYARETÇİLERİ ÇOK FAZLADIR. MERKEZE VE ANAYOLA YAKIN OLDUĞU İÇİN SIKINTI YAŞAMAZSINIZ. ETRAFINDA MARKETLERİ LÜX BALIK RESTORANTLARI VE KAHVALTI SALONLARI EĞLENCE MERKEZLERİ BULUNMAKTADIR.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI OLARAK DAİRE SUNUMUNDAN TAPU İŞLEMLERİNİZE KADAR BİZLER HER DAİM BURADAYIZ.

Paylaş :

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2017 VIP EMLAK LTD ŞTİ . Tüm hakları saklıdır.