HUZURLU BİR TATİL İÇİN GÜNEYKENT SAHİL SİTESİ

HUZURLU BİR TATİL İÇİN GÜNEYKENT SAHİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜKTE NADİR BULUNAN SİTELERDEN BİRİ OLAN GÜNEYKENT SAHİL SİTESİNDEN EV SAHİBİ OLMAK VEYA TATİL İÇİN EV KİRALAMAK ARTIK ÇOK KOLAY.

MERKEZE VE ANAYOLA ÇOK YAKIN OLAN GÜNEYKENT SAHİL SİTESİ AYNI ZAMANDA DENİZİN DİBİNDE. AKŞAMLARI HUZURLU DENİZİNİN SAHİLİNDE YÜRÜYÜŞ YAPACAĞINIZ SABAHLARI GÜNEŞİN VE DALGALARIN GÜZEL SESLERİYLE UYANACAĞINIZ BİR YERDİR GÜNEYKENT SAHİL SİTESİ. BACAKLARINIZDA ROMATİZMAL HASTALIKLARMI VAR? SAHİLİN SICAK KUMU SİZE ÇOK İYİ GELECEKTİR. AYRICA GÜNEYKENT SAHİL SİTESİ 7/24 GÜVENLİĞİ ÇOCUKLAR İÇİN OYUN ALANLARI OTOPARKI BULUNAN BİR YERDİR.

MERSİNE MESAFESİ 43 KM OLUP ARAÇ İLE SADECE 48 DAKİKA SÜRECEKTİR. MERSİNİN TURİSTLİK BÖLGESİ OLAN ERDEMLİ İLÇESİ TARİHİ YERLERİ İÇİNDE BARINDIRMAKTADIR. GEZİLİP GÖRÜLESİ KIZKALESİ VE MUHTEŞEM KOYLARI VE BALIK RESTORANTLARI İLE SİZLER GÜZEL VAKİT GEÇİREBİLİRSİNİZ. TATİL YATIRIM KİRALIK SATILIK OLARAK GÜNEYKENT SAHİL SİTESİNİ TERCİHLERİNİZ ARASINDA DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI OLARAK SİZ HER KONUDA YARDIMCI OLMAK İÇİN BİZLER BURADAYIZ. DAİRE SUNUMUNDAN TAPU İŞLEMLERİNİZE KADAR…

Paylaş