KIYIKENT SİTESİ MUHTEŞEM SAHİLİ VE DENİZİ İLE DİNLENMENİN TAM ZAMANI

KIYIKENT SİTESİ MUHTEŞEM SAHİLİ VE DENİZİ İLE DİNLENMENİN TAM ZAMANI

KIYIKENT SİTESİ MUHTEŞEM SAHİLİ VE DENİZİ İLE DİNLENMENİN TAM ZAMANI

  • Kategori: Genel
  • Yorum Yok
  • Oylama:
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...

MERSİN BÖLGESİ TURİZM AÇISINDAN OLDUKÇA ZENGİN OLAN BİR BÖLGE OLUP ÖZELLİKLE YAZ DÖNEMİ YERLİ YABANCI MÜŞTERİLERİNİ ÇOK FAZLA AĞIRLAMAKTADIR.

TATİL DENİNCE SAHİL GÜNEŞ KUM DENİZ VE AİLENİZLE HUZURLU VE MUTLU BİR TATİL GEÇİRECEĞİNİZ BİR YERDİR KIYIKENT SİTESİ . MERSİN ERDEMLİ TÖMÜKTE BULUNMAKTADIR. MERSİN MERKEZE 43 KM OLUP ARAÇ İLE SADECE 48 DAKİKA SÜRECEKTİR. MERSİN BÖLGESİ TURİZM AÇISINDAN OLDUKÇA ZENGİN BİR BÖLGE OLUP AYNI ZAMANDA TURİSTLİK YERLERİ GEZMEK İÇİN ÇOK FAZLADIR. MERSİN ERDEMLİ TÖMÜKTE BULUNAN KIYIKENT SİTESİ GEREK MUHTEŞEM SAHİLİ GEREK DOĞA MANZARASIYLA SİZLERE HUZURLU VE MUTLU BİR TATİL ORTAMI SUNACAKTIR. AYNI ZAMANDA YATIRIMA SATIŞA KİRAYA UYGUNDUR. DAİRELERİ KULLANIŞLIDIR. KIYIKENT SİTESİ HUZURLU BİR SİTEDİR. DENİZE SIFIR KONUMUNDA OLMASINA RAĞMEN SİTE İÇERİSİNDE HAVUZU MEVCUTTUR. OTOPARKI VARDIR. 7/24 GÜVENLİĞİ MEVCUTTUR. ETRAFINDA MARKETLERİ LÜX BALIK RESTORANTLARI VE KAHVALTI SALONLARI VARDIR. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİ KİRADAN SATIŞA HER TÜRLÜ YATIRIM TATİL İÇİN BEKLEMEKTEDİR.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI OLARAK DAİRE SUNUMUNDAN SATIŞ İŞLEMLERİNİZDE BİZ HER DAİM YANINIZDA VE BURADAYIZ.

VİP GAYRİMENKUL GÜVENLİ ADRESİ VE UZMAN KADROSU İLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR.

Paylaş :

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2017 VIP EMLAK LTD ŞTİ . Tüm hakları saklıdır.