MAVİSİYLE HUZURUNDA DİNLENDİĞİNİZ NOBEL SAHİL SİTESİ

MAVİSİYLE HUZURUNDA DİNLENDİĞİNİZ NOBEL SAHİL SİTESİ

NOBEL SAHİL SİTESİ MERSİN ERDEMLİ TÖMÜKTE BULUNMAKTADIR. DENİZE SIFIR KONUMUYLA HUZURU YAKALADIĞINIZ BİR YERDİR.

NOBEL SAHİL SİTESİ DENİZE SIFIR KONUMUNDA OLMASINA RAĞMEN AÇIK HAVUZU BULUNMAKTADIR. YEŞİL ÇİM ALANI OLDUKÇA GENİŞTİR. 7/24 GÜVENLİĞİ OTOPARKI MEVCUTTUR. NOBEL SAHİL SİTESİ DENİZE SIFIR KONUMUNDA OLDUĞU İÇİN YÜRÜYÜŞ PARKURUNDA RAHATLIKLA YÜRÜYEBİLİR HATTA KİLONUZU YÜRÜYÜŞ SPOR YAPARAK RAHATLIKLA KORUYABİLİRSİNİZ. TÖMÜK NOBEL SAHİL SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAKTA ÇOK KOLAY. DAİRENİZİ İSTER KİRAYA VEREBİLİR. İSTERSENİZ SATIŞA SUNABİLİRSİNİZ. DAİRELERİ KONFORLU KULLANIŞLI VE KALİTELİDİR. NOBEL SAHİL SİTESİNDE BLOKLARIN BAKIŞ AÇISI DENİZE BAKTIĞI İÇİN BLOKLAR DOĞU BATI KUZEY CEPHELERE YERLEŞTİRİLMİŞTİR. BU YÜZDENDİR Kİ ÖNÜNÜN KAPANMA ŞANSI MALESEF YOKTUR. NOBEL SAHİL SİTESİ RÜZGARLARI 7/24 YAZ KIŞ HİÇ EKSİK OLMAZ. DAİRELERİNİN BALKONLARI GENİŞ VE FERAHTIR. BALKONLARDA MANGAL YAPMAKTA SERBESTTİR. TÖMÜK NOBEL SAHİL SİTESİ AİLENİZLE DOST VE AKRABALARINIZLA  ARKADAŞLARINIZLA HOŞ VE GÜZEL VAKİT GEÇİRECEĞİNİZ KALİTELİ VE ÇOK GÜZEL BİR SİTEDİR. SİZLERİN DE NOBEL SAHİL SİTESİNDE NEDEN BİR DAİRENİZ OLMASIN Kİ?

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI OLARAK BİZLER TAM OLARAKTA BUNUN İÇİN BURADAYIZ. GELİN SİZLERİDE BİR DAİRE SAHİBİ YAPALIM.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI OLARAK DAİRE SUNUMUNDAN TAPU VE TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZE KADAR BİZLER HER DAİM BURADAYIZ.

Paylaş