MAVİSU 1 TATİL SİTESİNDE ARTIK DİNLENME ZAMANI

MAVİSU 1 TATİL SİTESİNDE ARTIK DİNLENME ZAMANI

MAVİSU 1 TATİL SİTESİNDE ARTIK DİNLENME ZAMANI

  • Kategori: Genel
  • Yorum Yok
  • Oylama:
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...

MAVİSU 1 TATİL SİTESİ MERSİN ERDEMLİ TÖMÜKTE BULUNMAKTADIR.

ÇALIŞTIĞINIZ İŞTEMİ YORULDUNUZ? BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDEN Mİ SIKILDINIZ? ARTIK DİNLENME ZAMANINIZ GELMİŞ DEMEKTİR. MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK MAVİSI 1 TATİL SİTESİ TAMDA SİZE GÖRE BİR SİTEDİR. ZEMİN + 6 KATLI BLOKLARDAN OLUŞMAKTADIR. MAVİSU 1 TATİL SİTESİ KONUMU DOĞU BATI VE KUZEY CEPHELERE OTURTULMUŞTUR. DENİZE SIFIR KONUMUNDADIR. ÖNÜNÜN KAPANMA ŞANSI HİÇ YOKTUR. 7/24 MELTEM RÜZGARLARINI ALDIĞI İÇİN KOLAY KOLAY KLİMALARI ÇALIŞTIRMAZSINIZ. TÖMÜK MAVİSI 1 TATİL SİTESİ AYNI ZAMANDA ANAYOLA VE MERKEZE ÇOK YAKINDIR. MERSİN MERKEZE 43 KM OLUP ARAÇ İLE SADECE 48 DAKİKA SÜRECEKTİR. MAVİSU 1 TATİL SİTESİNİN ORTASINDA BÜYÜK BİR AÇIK HAVUZU BULUNMAKTADIR. SİTE DAİRELERİ BAHÇESİ HAVUZU ETRAFI GAYET BAKIMLIDIR. OTOPARKI 7/24 GÜVENLİĞİ MEVCUTTUR. ETRAFINDA MARKETLERİ EĞLENCE MERKEZLERİ BALIK RESTORANTLARI KAHVALTI SALONLARI CAFELERİ BULUNMAKTADIR. ARKADAŞŞLARINIZLA DOSTLARINIZLA AİLENİZLE GÜZEL ZAMANLAR GEÇİRECEĞİNİZ SAHİLİ ÇOK GÜZEL YÜRÜYÜŞ PARKURLARI OLAN BİR SİTEDİR. MAVİSU 1 TATİL SİTESİ AYNI ZAMANDA DAİRELERİ ÇOK KULLANIŞLIDIR. YATIRIMA KREDİYE ÇOK UYGUNDUR. SİZLERİN DE NEDEN BİR DAİRENİZ OLMASIN Kİ? KİRAYA VEREBİLİR SATIŞA SUNABİLİRSİNİZ. TÖMÜK MAVİSU 1 TATİL SİTESİ SİZLERİ HER DAİM BEKLEMEKETEDİR.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI İŞTE TEMDA BUNUN İÇİN BURADADIR. GELİN SİZDE VİP GAYRİMENKUL ARACILIĞI İLE BİR YAZLIĞINIZ BİR DAİRENİZ OLSUN .

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI DAİRE SUNUMUNDAN TAPU İŞLEMLERİNİZE KADAR SİZE HER KONUDA YARDIMCI OLACAKTIR. SİZLERİ HER DAİMÖ BEKLİYORUZ. UNUTMAYIN BÜYÜK YATIRIMLAR KÜÇÜK ADIMLARLA BAŞLAR.

Paylaş :

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2017 VIP EMLAK LTD ŞTİ . Tüm hakları saklıdır.