Mersin Erdemli Alata Park Sitesi

Mersin Erdemli Alata Park Sitesi

Mersin Erdemli Alata Park Sitesi

HERŞEYDEN ÖNCE DAİREMİZ MERSİN ERDEMLİ BÖLGESİNİN EN LÜKS SİTELERİNDEN BİRİ OLAN ALATA PARK SİTESİNDE BULUNMAKTADIR.  MERSİN ERDEMLİ ALATA PARK SİTESİ DENİZE SIFIR BİR KONUMDA OLUP 4 BLOKTAN OLUŞMAKTADIR. AYNI ZAMANDA ERDEMLİ İLÇESİ MERSİN İLİ’NİN EN GELİŞMİŞ İLÇESİDİR. BÖLGENİN EN NEZİH VE EN PRESTİJLİ SİTESİ BULUNMUŞ OLDUĞU KONUM GEREĞİ ULAŞIM AÇISINDAN KOLAYLIK SAĞLAR. EN ÖNEMLİSİ ERDEMLİ MESİN MERKEZE 3O KM MESAFEDEDİR. BÖLGENİN EN KÖKLÜ SİTELERİNDEN BİRİ OLUP YERLİ VE YABANCI TURİSTLER TARAFINDAN OLDUKÇA FAZLA İLGİ GÖRMEKTEDİR.DAİREMİZ FULL DENİZ MANZARALIDIR.  SİTE 15 KATLI OLUP 14. KAT 4+1 240 METREKAREDİR.

Mersin Erdemli Alata Park Sitesi  GENİŞ BİR PEYZAJ, HAVUZ, SPOR SALONU, ÇOCUK OYUN PARKI, GENİŞ OTOPARK, JENERATÖR, SİTE GÖREVLİSİ, GÜVENLİK, AQUAPARK, ASANSÖR VE SİTE ÇALIŞANLARI MEVCUTTUR. SİTE  15 KATLI OLUP HER KATTA ÇİFT DAİRE VE ÇİFT ASANSÖR MEVCUTTUR. ALATA PARK SİTESİNDE BULUNAN DAİREMİZ ÇİFT BANYOLU, VESTİYER ÇELİK KAPI, 3 BALKONLU, GİYİNME ODASI, CAM BALKONLU BİR DAİREDİR.

AYRICA MERKEZİ KONUMDA OLDUĞU İÇİN SİTE ÇEVRESİNDE, CAFELER, MARKETLER, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ,KUAFÖR, SPOR SALONLARI, HASTANELER, ECZANELER, İHTİYACINIZ OLAN HER YERE VE ANAYOLA OLDUKÇA YAKINDIR. SİTE ÇEVRESİNDE ERDEMKENT, ERCİYES SİTEESİ, ORFOZ SİTESİ, YER ALMAKTADIR

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN ERDEMLİ ALATA PARK SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

SORUMLU  GAYRİMENKUL DANIŞMANI IŞIL SEYMEN

 

 

 

Paylaş