Mersin Erdemli Erdemkent Sitesi

Mersin Erdemli Erdemkent Sitesi

Mersin Erdemli Erdemkent Sitesi

HERŞEYDEN ÖNCE DAİREMİZ MERSİN ERDEMLİ BÖLGESİNİN EN NEZİH SİTELERİNDEN BİRİ OLAN ERDEMKENT SİTESİDİR. BÖLGENİN PRESTİJLİ VE  KÖKLÜ SİTELERİNDEN BİRİDİR. MERSİN ERDEMLİ ERDEMKENT SİTESİ DENİZE SIFIR BİR KONUMDA BLOKLARDAN OLUŞMAKTADIR. DAİREMİZ  KONUM İTİBARİYLE ULAŞIM AÇISINDAN OLDUKÇA KOLAYLIK SAĞLAR. BU NEDENLE HER YERE YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. AYRICA SİTE MERKEZİ KONUMDA OLDUĞU İÇİN;  SİTE ÇEVRESİNDE CAFELER, MARKETLER, RESTORANLAR, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, KUAFÖRLER, VOLEYBOL SAHASI, BASKETBL SAHASI, ÇOCUK OYUN PARKI, HASTANELER, ECZANELER, ÖĞRETMEN EVİ , KÜLTÜR MERKEZİ, SAĞLIK OCAĞI, İHTİYACINIZ  OLAN HERYERE VE ANAYOLA YAKINDIR. SİTENİN HEMEN ÖN TARAFINDA ERDEMLİ SAHİL BANDI BULUNMAKTADIR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA FAZLASIYLA HAREKETLİ GEÇEN SAHİL BANDINDA, YÜRÜYÜŞ VE SPOR AKTİVİTELERİ YAPABİLİR DENİZİN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ.

Mersin Erdemli Erdemkent Sitesi YERLİ VE YABANCI TURİSTLER TARAFINDAN ÇOK TERCİH EDİLEN BİR SİTEDİR. SİTE ÇEVRESİNDE ALATAPARK, ERCİYES SİTESİ , ORFOZ SİTESİ YER ALMAKTADIR.

Erdemkent sitesinde daire sahibi olmak isterseniz alım- satım kiralık işlemleriniz için Vip Gayrimenkul uzman kadrosuyla iletişime geçiniz. Ek olarak Satış ve Kiralık İşlemlerde Çalışmamız şu şekildedir ;

  • İlan ve afiş çalışmaları
  • Profesyonel fotoğraf çekimi
  • Profesyonel video çekimi
  • Drone çekimi
  • Yerli ve yabancı sitelerde ilan çalışmaları
  • Sosyal medya paylaşımları

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN ERDEMLİ ERDEMKENT  SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

DANIŞMAN ALİYE KILIÇ

 

 

Paylaş