Mersin Erdemli Erciyes Sitesi

Mersin Erdemli Erciyes Sitesi

HERŞEYDEN ÖNCE Mersin Erdemli Erciyes Sitesi Akdeniz Mahallesinde Bulunup 2+1 140 Metrekare  Eşyalı Olarak Satılıktır. Dairemiz Güney ve Kuzey Olmak üzere 2 cephelidir.

Mersin Erdemli Erciyes Sitesi Bulunmuş Olduğu Konum Gereği Deniz Görmektedir. Erciyes Sitesi Bölgenin En Köklü Sitelerinden Biri Olduğu için Siteye  Talep Yoğundur  uzun yürüyüş sahil bandından oluşan denize sıfır bir sitedir.

Ayrıca Merkezi Konumda Olduğu için Ulaşım Konusunda da Kolaylık  Sağlar erciyes Sitesi 2+1 5 Katlı Bloklardan Oluşmaktadır. Erciyes Sitesinde yönetim oldukça aktif otoparkı ise oldukça geniştir. Ayrıca Site Merkez konumda olduğu için , site çevresinde cafeler, marketler, alışveriş merkezleri, kuaför, spor salonları, çocuk parkları,  hastaneler, eczaneler ihtiyacınız olan heryere ve anayola oldukça yakındır.

Erciyes sitesi yerli ve yabancı turistler tarafından çok tercih edilen köklü bir sitedir. Site çevresinde Alatapark, Orfoz Sitesi, Erdemkent Sitesi, Güzeldağ Sitesi yer almaktadır.

Erciyes sitesinde daire sahibi olmak isterseniz alım- satım kiralık işlemleriniz için Vip Gayrimenkul uzman kadrosuyla iletişime geçiniz. Ek olarak Satış ve Kiralık İşlemlerde Çalışmamız şu şekildedir ;

  • İlan ve afiş çalışmaları
  • Profesyonel fotoğraf çekimi
  • Profesyonel video çekimi
  • Drone çekimi
  • Yerli ve yabancı sitelerde ilan çalışmaları
  • Sosyal medya paylaşımları

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN ERDEMLİ ERCİYES SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

LİSANSLI GAYRİMENKUL DANIŞMANI ANIL SEYMEN

 

 

Paylaş