Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Sun Set Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Sun Set Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş bölgesi denize sıfır lüks siteleri ile oldukça fazla ilgi çekmektedir. Yerli ve yabancı birçok misafirlerimizin konakladığı Arpaç bölgesi oldukça temiz ve nezih bir mevkidir.

Uzun sahil bandı boyunca yürüyüş alanı bulunmaktadır. Ayrıca yürüyüş yaparken denizi seyredebilirsiniz ve sahilde bulanan stantlardan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Liparis Sun Set tatil sitesi Arpaçbahşiş ‘te bulunan konfora ve lükslüğe önem veren bir sitedir . Her çeşit aile standartlarına uyacak şekilde 1+1 , 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır . Site içerisine havuz çocuk oyun alanı , yürüyüş alanı ve yeşil alanalar bulunmaktadır.

Ayrıca 7/24 aktif güvenlik sistemi ile site içerisindeki rahat yaşamınızı ön planda tutmaktadır.

Site çevresinde bulunan restaurantlar ,plajlar, kurumsal market zincirleri site sakinlerine konforu sağlamaktadır.

Liparis Sun Set konum bakımından tercihleriniz arasında bulunması gereken gözde siteler arasında yer almaktadır. Denize yakın mesafede olması diğer sosyal akitivite alanlarına yakın olması site avantajları arasında bulunmakatadır.

Ayrıca Arpaçbahşiş çevresinde bulunan Yıldıztaşı tatil sitesi , Gümüşdere tatil sitesi , Mersin Tatil Sitesi , Yapıtaş 2 Tatil Sitesi tercihleriniz arasında bulunması gereken oldukça nezih ve konforlu sitelerdir .

Sonuç olarak Liparis Sun Set tatil sitesi yaz kış konaklayabileceğiniz uygun daire seçenekleri ile sizlere rahat yaşam tarzı sunmaktadır. Sizde daire sahibi olmak isterseniz Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosundan yardım alabilirisiniz. Her türlü alım satım ve tapu işlemlerinde siz değerli yatırımcılarımıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız..

Danışman : Ceren Coşkun

Vip Emlak Youtube video kanalımızı incelemek için lütfen tıklayınız .

Paylaş