Mersin Erdemli Kargıpınarı Gözde Sitesi Liparis Sunlife

Mersin Erdemli Kargıpınarı ‘nın Gözde Sitesi Liparis Sunlife

Mersin Erdemli Kargıpınarı denize sıfır projeleri ve konforlu yaşam şeklini benimsemiş turistik bir merkezi bölgedir .

Kargıpınarı’nda bulunan LİPARİS SUNLİFE bu gözde projeler arasında yer almaktadır . Estetik bir bakış açısı yakalamış daireleri ve göz alıcı geniş yeşil peyzajı yaşam kalitenizi artırmaktadır.

Liparis Sunlife 7/24 Aktif güvenliğe sahip olmakla birlikte site görevlileri site çevresiyle oldukça ilgilidirler .

Site içerisinde bulunan aktivite alanları kaliteli yaşam tarzlarını ön plana çıkartmaktadır. Ayrıca gözde site içerisinde aqua park çocuk havuzu ve genç havuzu , oturma alanları kamelyalar , voleybol sahası , basketbol sahası ,otopark mevcuttur.

Site 12 katlı olup geneli deniz ve havuz manzaralı dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca 1+1 , 2+1 ve 3+1 seçeneklerinde bulunmaktadır. Daireler yaz aylarında oldukça ferah ve aydınlıktır . Ayrıca Liparis Sunlife yaz kış konaklayabileceğiniz uygun konforda bir sitedir .

Sitenin Mersin merkeze 20 km mesafede , Erdemli merkeze ise 10 km mesafededir. Ayrıca çevresinde sahil yolu ve anayol ile ulaşım imkanlarınızı kolaylaştırabilmektesiniz .

Site çevresinde eğlence alanları , Balık Restoranları, kurumsal market zincirleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak sizde Kargıpınarı’ndan daire sahibi olmak isterseniz Liparis Sunlife sizin için oldukça iyi bir seçim olacaktır . Vip gayrimenkul uzman danışman kadrosu insan odaklı kurum felsefesi ile siz değerli yatırımcılarımızın yanındayız.

Yatırım için en doğru hedef VİP EMLAK ..

VİP EMLAK BAĞLANTILARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ..

VİP EMLAK YOUTUBE KANALI İNCELEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ..

DANIŞMAN : CEREN COŞKUN

Paylaş