Mersin Erdemli Ayaşta Bulunan Siteler

Mersin Erdemli Ayaşta Bulunan Siteler

Mersin Erdemli de lüks konforlu ve özel konutların bulunduğu Siteler .

Ayaş bölgesi yerli ve yabancı turistlerin yaz aylarında ziyaret ettiği yazlık bir bölgedir . Denize sıfır ve deniz manzaralı geniş daireler bulunduran sitelerinde eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz spor alanları ve birçok aktivite mevcuttur .

Öncelikle Ayaş bölgesinin yeni projelerinden Athena Residence otel prensibinde daireleriyle tercih edilmektedir . Ayrıca panoramik asansör veya tünel ile deniz keyfine varabileceğiniz sultan koyuna sadece 2 dakikada ulaşabilirsiniz .

Diğer tercihlerinizde yine denize sıfır yaz kış konaklayabileceğiniz havuzlu siteler bulunmaktadır .

Liparis Neoplis , Liparis sungate , Hal-der , SunRise queeneba 4 , Burçlar tatil sitesi denize sıfır konumdadırlar.

Ayrıca deniz manzaralı Diva holiday tatil sitesi , Asia tatil köyü , Ankaralılar tatil sitesi tercihleriniz arasında bulunmaktadır.

Ayaş sitelerde bulunan aktif güvenlik yaz aylarında tatilinizin keyfin çıkarmanızı sağlayacaktır .

Sitelerin anayola yakın ve diğer ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz market zincirlerine yakın mesafede olması büyük avatajdır . Bölgede bulunan tarihi alanlar , koylar , restaurantlar , büfeler , eğlence alanları yazlığınızda geçirebileceğiniz keyifli zamanlar için değerlenmektedir.

Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosuyla her daim 100/100 doğru yatırım için sizinle . Misyonumuz kalite ve güvenliktir . İnsan odaklı kurum felsefemizle her türlü alım satımlarda ve diğer tapu işlemlerinde güvenle sizinleyiz . Doğru yatırım ile konforlu geleceğe hızlı adımlarla Vip Gayrimenkul ..

Vip Gayrimenkul Youtube Video İlanları İncelemek için Tıklayınız. .

DANIŞMAN : Ceren Coşkun

Paylaş