MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KUMKUYU MARİNA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KUMKUYU MARİNA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KUMKUYU MARİNA SİTESİ

Mersin Erdemli Ayaş Kumkuyu Marina Sitesi

Erdemli Ayaş bölgesi yazlıkçıların ve yabancı misafirlerin çok tercih ettiği bir bölgedir. Denizi genelde koylar halindedir. Bu koylarda genellikle balık restoranları ve kafeler bulunmaktadır. Yaz aylarında esintili olduğu için gündüz saatlerinde de rahatlıkla vakit geçirilebilir. Akşamları da ışıkları ve sosyal aktiviteleriyle ayrıca bir görsel şölen sunmaktadır.

Erdemli Ayaş Kumkuyu Marina sitesi Ayaş bölgesinin en çok tercih edilen sitelerinden biridir. Marina Sitesi denize ve anayola sıfır konumdadır. Bu nedenle ulaşım ağına oldukça yakındır.

Marina Sitesi denize sıfır bir konumda olduğundan dolayı kendisine ait iskelesi ve şezlongları bulunmaktadır. Yaz aylarında oldukça aktiftir. Bu sebeple yaz aylarında ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilmeniz açısından tercih edilebilir.

Kumkuyu Marina Sitesi Ayaş bölgesinin bilinen sitelerinden biri olduğu için etrafında balık restoranları, çeşitli kahvaltı salonları ve bir çok işletmeler bulunmaktadır. Bu nedenle yerli ve yabancı misafirlerimizin öncelikli tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Ayaş Kumkuyu Marina Sitesi içerisinde açık yüzme havuzu, otopark, futbol sahası, barbekü alanı, geniş yeşil peyzaj alanı, aktif yönetim, güvenlik ve site çalışanları mevcuttur. Bu sebeplerle keyifli vakitler geçirebilmeniz için birebirdir.

Siz de Mersin Erdemli Ayaş Kumkuyu Marina Sitesinde daire sahibi olmak isterseniz Satılık ve Kiralık seçeneklerimiz mevcuttur. Bu nedenle Erdemli Vip Gayrimenkul uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Erdemli Vip Gayrimenkul uzman kadrosu olarak satı alma, satış işlemleri, kiralama ve kiraya verme işlemleriniz ile ilgilenmekteyiz. Bu sebeple satış ve kiraya verme işlemleriniz için yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

-Sitenin drone çekimi

-Profesyonel video çekimi

-Profesyonel fotoğraf çekimi

-Yerli ve yabancı emlak sitelerinde yayınlama

-Sosyal medya vb.

Danışman Ümmühan Fidan

Marina Sitesinin drone çekimini izlemek için lütfen tıklayınız.

Satılık ilanlarımız için lütfen tıklayınız.

Kiralık ilanlarımız için lütfen tıklayınız.

Paylaş