Mersin Erdemli Çeşmeli Nira Holiday Sitesi

Mersin Erdemli Çeşmeli Nira Holiday Sitesi

Mersin Erdemli Çeşmeli bölgesi yerli ve yabancı turistlerin çokça tercih ettiği bir bölgedir. Erdemli Çeşmeli’de bir çok yazlık site bulunmaktadır. Bilinen sitelerden bazıları ; Liparis 5 ,Liparis 3 , Altunören 1 , Altunören 2 , Liparis Sunflowers 1 , Liparis Sunflowers 2, Nira Holiday…

Çeşmeli Nira Holiday sitesi denize 100 m uzaklıktadır. Daireleri 2+1 konseptindedir. Geniş dairelere sahiptir. Ayrıca daireleri doğu-batı cephelidir. Nira holiday sitesi sahil yoluna sıfırdır. Altında market bulunmaktadır. Bunun yanında çevresinde market, fırın, restorant , sağlık ocağı , eczane ve bir çok işletme bulunmaktadır.

Mersin Erdemli Çeşmeli Nira Holiday sitesi içerisinde yüzme havuzu, oyun parkı , kamelya , otopark ve güvenlik bulunmaktadır. Aktif bir yönetime sahiptir.

Nira holiday sitesinde satılık dairelerimiz mevcuttur.

Vip Gayrimenkul olarak daire sunumu, tapu öncesi , kredi işlemleri ve tapu sonrası işlemlerinizde işlerinizi kolaylaştırmak adına tüm bilgi birikimimiz ve profesyonel çalışmamızla yanınızdayız.

Ayrıca sadece daire satın alma değil dairenizi satmak istiyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz.Daire satış aşamalarında yaptığımız çalışmalardan bazıları şunlardır ;

-Sitenin drone çekimi

-Dairenin profesyonel fotoğraf çekimi

-Dairenin profesyonel video çekimi

-Afiş çalışmaları

-Yurt içi ve yurt dışı emlak sitelerinde ilan yayınlamaları ve sponsorlu reklamlar

-Sosyal medya çalışmaları…

Bunun yanında dairenizi kiraya vermek isterseniz de aynı işlemleri ve çalışmaları sağlamaktayız.

Ayrıca yaz tatilinizi keyifli bir şekilde geçirmek için yazlık kiralamayı düşünüyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nira Holiday sitesinin drone çekimini izlemek için tıklayınız.

Danışmanımızın diğer ilanlarını incelemek için tıklayınız.

Satılık dairelerimiz için tıklayınız.

Kiralık yazlıklarımız için tıklayınız.

Danışman Süheyla hanım

 

Paylaş