Mersin Erdemli Ayaş Larissa 1 Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş Larissa 1 Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş Larissa 1 Sitesi

Ayaş Larissa 1 Sitesi konumu itibariyle denize yürüme mesafesindedir. Daireleri deniz manzaralıdır.

Ulaşımı kolay olan bir sitedir. Ayaş plajına uzaklığı yarım saattir. Bunun yanında Mersin’in gezip görülecek yerlerinden olan Kanlıdivane antik kentine uzaklığı 4 km’dir , Kızkalesi uzaklığı 9.5 km’dir, Cennet ve Cehennem’e uzaklığı 13.4 km’dir, Adamkayalar’a uzaklığı 13.8 km’dir. Hem tatil yapıp hem de Mersin’in tarihi ve doğal güzelliklerini gezebilirsiniz.

Site içerisinde yüzme havuzu, geniş peyzaj alanı, barbekü alanı, tenis kortu, jeneratör,  çocuk oyun parkı, basketbol sahası, otopark,aquapark, güvenlik bulunmaktadır.

Daireler 3+1 oda sayısına sahiptir. Bunun yanında Ebeveyn banyosuna ve geniş balkonlara sahiptir.

Larissa 1 Sitesi Ayaş bölgesinin en elit ve en güzel sitelerinden biri olmakla birlikte %85’i yabancılardan oluşmaktadır. Deniz manzaralı deniz ve doğa ile iç içedir.

Etrafında bir çok yazlık site bulunmaktadır. Bunlardan biri de Diva Holiday sitesidir. Diva Holiday sitesi yerli ve yabancı turistlerin çokça tercih ettiği Ayaş bölgesinde bulunan gözde sitelerden biridir.

Vip Gayrimenkul ailesi olarak daire sunumu, tapu süreçlerinde yanınızdayız. Sizde Mersin’in yazlık bölgelerinden yazlık sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Bir çok müşterimizi ev sahibi yaptığımız gibi sizi de ev sahibi yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Danışman Süheyla Hanım

Paylaş