Mersin Silifke Narlıkuyu Korykoss Hill Villaları 

Mersin Silifke Narlıkuyu Korykoss Hill Villaları 

Silifke Narlıkuyu bölgesi denizinin temizliği ve az oranda deniz tuzu ile bilinmektedir. Çevresinde gelişmiş projelerin yer aldığı bölgemizde yazlıkçı ziyaretide oldukça fazladır. 

Anayola sıfır konumda bulunan korykoss hill villaları yerli ve yabancı birçok turistimizin ilgi odağıdır. 

Denize 100 m uzaklıkta olan villallarımız deniz manzarası ile kendisini gözde hale getirmektedir. Konforlu ve lüks yapıda olan korykoss villalarında yaz ay ayları oldukça esintili geçmektedir . 7/24 özel güvenlik ile aktif bir şekilde çalışmaktadır. bu nedenle tatilinizin ve konutunuzun rahatlıkla tadını çıkartabilirsiniz . Koryykoss hill villalarının içerisinde kamelya , yüzme havuzu , otopark , futbol sahası , çocuk oyun parkı mevcuttur.

Korykoss hill villaları çevresinde eğlenebileceğiniz vaktinizi güzel değerlendirebileceğiniz sosyal alanlar bulunmaktadır. 

Villalar çevresinde balık restaurantları , kahvaltı salonları  ve lüks oteller bulunmaktadır. Ayrıca Narlıkuyu bölgesi balık restaurantlarıyla ün almıştır  . 

Ayrıca Narlıkuyu Korykoss Hill Villaları  çevresinde bulunan lüks sitelerde yer almak isterseniz Osirir Villaları ve Nazar Villaları tercihleriniz arasında bulunabilir.

Sonuç olarak Narlıkuyuda bulunan korykos hill villalarında yer almak isterseniz Vip Gayrimenkul Uzman kadrosu ile her daim yanınızdayız .

Vip Gayrimenkul her türlü alım satımlarda ve tapu işlemlerinde insan odaklı kurum felsefemizle sizin yanınızdayız .

%100 doğru yatırımlar ile geleceğe güvenli adımlarla..

VİP EMLAK YOUTUBE VİDEOLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

VİP EMLAK İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DANIŞMAN : Ceren Coşkun

Paylaş