Mersin Tömük Güllük Sitesi

Mersin Tömük Güllük Sitesi

Mersin Tömük Güllük Sitesi

Tömük Mersin’in ilçelerinden biridir. Mersin’e bağlı olan bu ilçenin uzun ve temiz bir sahil bandı vardır. Aynı zamanda denize sıfır bir çok yazlık sitelerde mevcuttur. Bu sitelerden bazıları Güllük, Flamingo 4, Flamingo 8, Flamingo 2, Gondol, Öner Tatil Sitesi vb. Bu saydığımız sitelerin hepsi denize sıfır konumdadır. Bu arada Tömük ilçesi Mersin merkeze 30 dakika,  merkez ilçeye ise sadece 15 dakika mesafededir.

Güllük Tatil Sitesi Tömük’ün en bilinen ve konum olarak en iyi lokasyonuna sahip sitelerinden biridir. Güllük Sitesi yaklaşık olarak 25 yıllık bir sitedir. Site denize doğru L şeklinde konumlandırılmıştır.  sitedeki bloklar 5 katlıdır. Güllük sitesindeki daireler 2+1 ve 3+1 dir.  Sitenin aktif bir yönetimi mevcut olup bakımlı bir peyzaj alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda site içerisinde büyükler ve küçükler için 2 adet yüzme havuzu, çocuk oyun arkı ve kamelyalar da mevcuttur. Aynı zamanda Güllük Sitesi çevresinde kurumsal marketler, semt pazarı, sağlık ocağı, okullar ve eczane de mevcuttur.

Sitenin sahilinde keyifli bir yürüyüş ve bisiklet parkuru da vardır. Sahil yaz aylarında bir çok etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Gençler canlı müzik yapmakta yerli esnaflar ise panayırlar kurup satış yapar. Bu nedenle Tömük ve orada bulunan sitelerin değeri her geçen gün artmaktadır. Aynı zamanda  yerli ve yabancı turistleri kendine çekmektedir.

Biz Vip Emlak olarak sizlere bu küçük ve bakımlı siteyi öneriyoruz. 20 yıllık tecrübe ve uzman kadromuzla sizlere alım satım ve kiralama işlemlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ücretsiz olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları ise;

-Drone çekimi

-Afiş ve ilan çalışmaları

-Profesyonel fotoğraf ve video çekimi

Danışman G. U

Sitenin videosu için lütfen tıklayınız

Paylaş