Mersin Erdemli Tömük Asis Marmaris Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Asis Marmaris Tatil Sitesi

Mesin Erdemli bölgesi yazlık tercih edilen konforlu ve aile sitelerini içerisinde bulunduran bir merkezi bölgedir .

Denize sıfır konumda bulunan siteleri ve havuzlu siteleri ile bilinmektedir . Ayrıca yaz aylarında eğlence ihtiyaç merkezli olarak sahil bandına stantlar kurulmaktadır .

Çevresinde gösterişli restaurantaları ve kafeteryaları bulunmaktadır .

Bölgede bulunan içerisinde lüks daireler ve villalar bulunduran Asis Marmaris yerli ve yabancı birçok turistimize konaklama imkanı sunmaktadır .

Asis marmaris içerisinde çocuk oyun alanlı , basketbol sahası , Aquaparkı , açık yüzme havuzu bulunmaktadır . Ayrıca geniş yeşil peyzajı üzerinde oturma alanları kamelyalar mevcuttur.

Özel güvenlik sistemi aktif olarak çalışma yapmaktadır .

Asis Marmaris’te 1+1 , 2+1, 3+1 seçenekleri ile lüks eşyalı ve eşyasız daireler bulunmaktadır . Bununla birlikte dubleks lüks villalarda site içerisinde mevcuttur.

Site çevresinde bulunan dolmuş durakları ve anayola yakın olmasından kaynaklı konum yönünden oldukça iyidir . Çevresindeki kurumsal market zincireleri ihtiyaçlarınızı almakta size kolaylık sağlıyacaktır.

Sonuç olarak Asis Marmaris Tatil Sitesi yaz kış kullanabileceğiniz konutları bulunduran tercileriniz arasında ilk sırada bulunabilecek bir sitedir .

Sizde bir gayrimenkul sahibi omak isterseniz Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz. İnsan odaklı kurum felsefemiz ile siz değerli yatırımcılarımızın yanındayız. %100 doğru yatırım için doğru zaman VİP EMLAK..

Vip Gayrimenkul youtube kanalını incelemek için lütfen tıklayınız .

Vip gayrimenkul bağlantı adreslerimizi icelemek için lütfen tıklayınız.

Paylaş