MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU OSİRİS VİLLALARI

MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU OSİRİS VİLLALARI

MERSİN SİLİFKE Narlıkuyu Osiris villaları

HER ŞEYDEN ÖNCE MERSİN BÖLGESİNDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN KOYLARDAN BİR TANESİ NARLIKUYU KOYUDUR. OSİRİS VİLLALARI BÖLGENİN EN PRESTİJLİ VE EN ÇOK TERCİH EDİLEN BİR PROJESİDİR. VİLLA SİTEMİZ BULUNDUĞU KONUM İTİBARIYLA DENİZ MANZARASI OLAN VE ULAŞIM SIKINTISI OLMAYAN BİR KONUMDADIR. YAKLAŞIK 25 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULU 2+1 DAİRELER VE 4+1 DUBLEKS VİLLALARDAN OLUŞMAKTAADIR. 2+1 DAİRELER 2 KATLI OLUP HER KATTA 2 DAİRE BULUNMAKTADIR. 4+1 OLAN VİLLALAR BAĞIMSIZ VE İKİZ VİLLA OLARAK 2 ŞEKİLDE PROJELENDİRİLMİŞTİR.

Narlıkuyu Osiris villaları GENİŞ BİR PEYZAJ, SONSUZLUK HAVUZU, ÇOCUK OYUN PARKI, OYUN ODALARI, BİLARDO VE MASA TENİSİ, SPOR SALONU, MASAJ ODASI, BUHAR ODASI, SAUNA, KAFETERYA, BASKETBOL SAHASI VE TENİS KORTU GİBİ BİR ÇOK SOSYAL AKTİVİTEYİ İÇEREN KONSEPT LÜKS BİR PROJEDİR.

AYRICA OSİRİS VİLLALARINA AİT DENİZ KENARINDA İSKELE VE ŞEZLONG ALANI BULUNMAKTADIR. AKTİF BİR YÖNETİME SAHİP OLAN SİTEDE YAZIN VE KIŞIN RAHATLIKLA TATİLİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ. OSİRİS VİLLALARI YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI HALİNE GELMİŞ YATIRIM AMAÇLI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDE SİZE SÜREKLİ KAZANDIRACAK BİR PROJEDİR. AYRICA OSİRİS SİTESİ ÇEVRESİNDE ÇEŞİTLİ MARKETLER, BALIK RESTORANTLARI VE EĞLENCE TESİSLERİ BULUNMAKTADIR.

OSİRİS VİLLAGE ÇEVRESİNDE BULUNAN PROJELER NAZAR SİTESİ, AYANOS EVLERİ VE KORYKOS HİLL VİLLLARIDIR. KESİNLİKLE BU PROJELERDEN BİRİNDE YER ALMALISINIZ.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN OSİRİS VİLLALARINDA DAİRE VEYA VİLLA SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN.

DAİRE VİDEOSU İÇİN LÜTFEN BURAYA TILAYIN.

LİSANSLI GAYRİMENKUL DANIŞMANI ANIL SEYMEN.

Paylaş