Mersin Tömük Öner Tatil Sitesi

Mersin Tömük Öner Tatil Sitesi

Mersin Tömük Öner Tatil Sitesi

Mersin Tömük Öner Tatil Sitesi

Tömük Mersin’in küçük ve şirin ilçelerinden biridir. Tömük uzun ve temiz bir sahil bandına sahip olup yaz kış yaşamaya uygun bir ilçedir. Sahil kesiminde genellikle yazlık sitelerin bulunduğu Tömük merkeze yarım saat, merkez ilçeye ise sadece 15 dakika mesafededir. Aynı zamanda Tömük her sene yerli ve yabancı turistleri kendine çekmektedir. Tömük’te bulunan yazlık sitelerden bazıları; Flamingo 4, Flamingo 8, Altın Sahil Sitesi, Gondol ve Öner Tatil Sitesi’dir.

Öner Tatil Sitesi Mersin Tömük’ te bulunup Mersin’in en oturmuş sitelerinden biridir. Geniş bir yüz ölçümüne kurulmuş site içerisinde bir çok bloklar mevcuttur. Bu nedenle sitede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunmaktadır. Aynı zamanda sitede dubleks dairelerde mevcuttur. U şeklinde yapılandırılmış site içerisinde geniş ve bakımlı bir peyzaj alanı bulunmaktadır. Site alanı içerisinde büyükler ve küçükler için havuz, çocuk oyun parkı, kamelyalar bulunmaktadır. Aynı zamanda denize sıfır konumda olan sitede, siteye ait şezlong ve şemsiyelerde bulunmaktadır. Site içerisinde market, fırın, kafelerde mevcuttur. Sitenin çevresinde ise kurumsal market, semt pazarı vardır. Kısacası Öner Tatil Sitesi tatil için hem rahat hemde keyifli bir tatil için çok uygun bir sitedir. Sitenin aktif bir yönetiminin olması sebebi ile yaz kış çalışan güvenlik ve bahçe görevlileri mevcuttur.

Bizler Vip Emlak olarak sizlere Öner Tatil Sitesini tavsiye ediyoruz. Uzman kadromuzla sizlere alım satım ve kiralama işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ücretsiz olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları ise;

-İlan ve afiş çalışmaları

-Profesyonel fotoğraf ve video çekimi

-Drone çekimi

-Yurtdışı sitelerde ilan çalışmaları

Danışman G.U

Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız

Paylaş