MUHTEŞEM DENİZİNİN HUZURUNDA DİNLENECEĞİNİZ ÖZEN SAHİL SİTESİ

MUHTEŞEM DENİZİNİN HUZURUNDA DİNLENECEĞİNİZ ÖZEN SAHİL SİTESİ

MUHTEŞEM MAVİSİNDE HUZURU BULACAĞINIZ TATİL İÇİN DİNLENMEYE GELDİYSENİZ TÖMÜK ÖZEN SAHİL SİTESİ TAMDA SİZE GÖRE SİZLERİ BEKLİYOR.

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK ÖZEN SAHİL SİTESİ TÖMÜKTE BULUNMAKTADIR.

DENİZE SIFIR KONUMUNDADIR. MUHTEŞEM BİR TATİL GEÇİRMEK KAFA DİNLEMEK İSTİYORSANIZ SİZLERE HİTAP EDEN BİR YERDİR. ÖZEN SAHİL SİTESİ ÇOK TEMİZ VE NEZİH BİR SİTEDİR. AÇIK KAPALI KAMELYASI BULUNMAKTADIR. MUHTEŞEM DENİZİN DİBİNDE OLMASINA RAĞMEN AÇIK HAVUZU MEVCUTTUR. SABAHLARI SPOR AKŞAMLARI YÜRÜYÜŞ YAPACAĞINIZ YÜRÜYÜŞ PARKURLARI MEVCUTTUR. OTOPARKI 7/24 GÜVENLİĞİ YEŞİL ÇİM ALANI OLDUKÇA GENİŞTİR. ETRAFINDA DEĞİŞİK EĞLENCE MERKEZLERİ BULUNAN ÖZEN SAHİL SİTESİ MARKETLERE VE ANAYOLADA YAKINDIR. MERSİN MERKEZE 43 KM OLUP ARAÇ İLE SADECE 48 DAKİKA SÜRECEKTİR. GELİN SİZLERDE ÖZEN SAHİL SİTESİNDEN BİR DAİRE SAHİBİ OLUN. VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI KİRALIK SATILIK DAİRE VİLLA ARSA SATIŞLARINDA HER KONUDA SİZLERE YARDIMCI OLACAKTIR. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN VİP GAYRİMENKUL İLE İLETİŞİME GEÇİN.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE DANIŞMANLARI DAİRE SUNUMUNDAN TAPU VE TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZE KADAR HER KONUDA YARDIMCI OLACAKTIR. BİZLER SİZLER İÇİN BURADAYIZ.

 

Paylaş