MERSİN ERDEMLİ BÖLGESİNDE YAZ İÇİN GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

MERSİN ERDEMLİ BÖLGESİNDE YAZ İÇİN GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

MERSİN ERDEMLİ BÖLGESİ GEREK MERKEZİ OLSUN GEREK İLÇELERİ OLSUN YAZLIKÇILAR İÇİN TATİL OLANAKLARI YÜKSEK BİR YERDİR.DENİZİ VE DOĞASI ÇOK SEVİLEN BİR YERDİR.SİZDE BU YAZ TATİLİNİZİ SEVDİKLERİNİZLE ERDEMLİ’DE GEÇİRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ? EĞER BÖYLE BİR DÜŞÜNCENİZ VAR İSE BİZ SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN HER ZAMAN BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDAYIZ.

ŞİMDİ İSE AKLINIZDA BULUNMASI GEREKEN KİRALIK DAİRELERİMİZİ VE BULUNDUKLARI SİTELERİ TANIYALIM

BÖLGENİN EN KALİTELİ VE GÖZDE SİTESİ QUEENABA TATİL SİTESİ;BURADAKİ DAİRELERİMİZ 3+1 185M2 FULL EŞYALI KAT SEÇENEKLERİMİZ MEVCUT İSTER DÜŞÜK KAT İSTER YÜKSEK KAT SİZİN TERCİHİNİZE KALMIŞ.FİYATLAR GÜNLÜK BAZINDA 400-800 TL ARASINDA (BAYRAMLAR HARİÇ) DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.BUNUN YANI SIRA BİZ KÜÇÜK BİR AİLEYİZ BU KADAR BÜYÜK BİR DAİREYE GEREK YOK DİYORSANIZ SİTENİN TÜM İMKANLARINDAN FAYDALANAN QUEENABA 3 TATİL SİTESİNDEDE 1+1 DAİREMİZ MEVCUTTUR.BU DAİREMİZ İSE 300-450 TL ARASI (BAYRAMLAR HARİÇ) DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.AYLIK FİYATLARIMIZ VE SEZONLUK FİYATLARIMIZ DAHA FARKLI OLMAKTADIR.

BU SEZON GÖZDE OLAN ARPAÇBAHŞİŞ MY ROYAL SİTESİNDE 1+1 GÜNLÜK KİRALIK DAİRELERİMİZ MEVCUTTUR.KAT OLARAK DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.SİTE DAHA YENİ İNŞAATI BİTMİŞ MAL SAHİPLERİ DAHA KENDİLERİ OTURMADAN SIFIR EŞYALARIYLA KİRAYA VERMEKTEDİRLER.BU SİTEDEKİ FİYATLAR İSE 300-400 TL ARASINDA (BAYRAMLAR HARİÇ) DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.AYLIK VE SEZONLUK FİYATLARI DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.

VE BU SİTELERİN YANI SIRA YAZLIK TÜM SİTELERDE KİRALIK DAİRELERİMİZ BULUNMAKTADIR.FİYATLAR VE KATLAR DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.

DAHA DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN :03245457080

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADRO

 

Paylaş